Archiv novinek

S-Cross 1,0 BoosterJet prostě jede

Většina našich zákazníků modelu S-Cross dává přednost motorizaci 1,4 BoosterJet. Zabývali jsme se otázkou, proč tomu tak je, když motor 1,0 BoosterJet je podle našich zkušeností opravdu perfektní a mnoha zákazníkům by přinesl stejný užitek s nižšími náklady. Rádi bychom Vám tedy o nejvhodnější motorizaci poskytli námět na přemýšlení, jak si motorizaci zvolit. 

Zamyslete se, jak budete vůz používat

Budete jezdit ročně více než 15.000 km? Převážně jezdíte po dálnici rychle a daleko? A převážně jezdíte ve více lidech nebo s nákladem či vlekem? Pak volte větší obsah motoru. Pokud si na výše uvedené otázky odpovíte záporně, nebojte se sáhnout po motorizaci 1,0 BoosterJet. Poskytne Vám jak dostatek výkonu, tak jízdní dynamiky. Nemusíte se bát ani na delších cestách - motor je velice živý i pro předjíždění na dálnici. 

Zvažte náklady

Motorizace 1,0 BoosterJet je dodávána ve výbavě Comfort a Premium, jak s náhonem 4x4 tak s předním náhonem, s manuální i automatickou převodovkou. S manuální převodovkou je cena nového vozu nižší o 33.000 ,- Kč, ale to nejsou jediné náklady, které Vás vůz bude v průběhu provozu stát. Nižší cenovku uvidíte i u pojistky vozu, při pravidelné servisní prohlídce a především na čerpací stanici. Rozdíl v kombinované spotřebě činí příjemné 0,4 l / 100 km. 

Vyzkoušejte si jej

Jak se říká, než dlouho mluvit, je lépe i jenom krátce vyzkoušet. Náš autosalon z toho důvodu disponuje i vozem S-Cross s motorizací 1,0 BoosterJet a můžete si tak bezprostředně vyzkoušet obě motorizace, která Vám bude lépe vyhovovat. Výbava je v případě verze Premium shodná u obou motorizací a je tedy pouze na Vás, které motorizaci dáte přednost. Doporučujeme pouze, abyste před zkušební jízdou kontaktovali naše prodejce na telefonu 281 932 360, abychom se Vám mohli plně věnovat.

Zpět na výpis novinek