Pojištění vozidel

Jen silná a kvalitní pojišťovna, správně sjednaná pojistka a profesionální pojišťovací poradce jsou zárukou, že v případě pojistné události obdržíte potřebné služby rychle a v dostatečném rozsahu. Proto Vám naše společnost prostřednictvím  zkušeného týmu nabízí plné služby v oblasti pojištění motorových vozidel. S pojistkou sjednanou naším prostřednictvím získáte nejen jistotu na cestách, ale také komplexní služby, péči našeho týmu a nejrychlejší možnou pomoc v případě vzniku pojistné události.

O naše klienty se staráme!

Kvalitní pojištění a připojištění vozidel

Abychom mohli garantovat kvalitu nabízených služeb, spolupracujeme se společnostmi  Kooperativa pojišťovna, Česká pojišťovna, Allianz pojišťovna a Generali pojišťovna. Uvedené pojišťovny zastupujeme jak na poli sjednání pojištění, tak ohledně likvidace pojistných událostí. Můžeme Vám tedy nabídnout kompletní služby pod jednou střechou bez nutnosti návštěvy pobočky. Jsme specialisté na autopojištění a nebudeme Vás tedy obtěžovat s nabídkami jakéhokoli jiného, nesouvisejícího produktu. A protože jsme specialisté, projdeme s Vámi kompletní nabídku a pomůžeme Vám zvolit tu nejvhodnější variantu podle Vašeho rizika či požadavku. 

Ať už potřebujete zákonné ručení nebo havarijní pojištění, jsme tu pro Vás k dispozici. Připojistit si můžete celou řadu rizik, která dokáží potrápit. Mezi nejžádanější patří připojištění čelního skla, právní ochrany, asistenčních služeb, živelních událostí, půjčovného náhradního vozidla, zavazadel a cestujících. Ale máme i mnohá další připojištění, která mohou být právě pro Vás podstatná. Proto je nejvhodnější vše probrat osobně napříč nabídkou našich partnerů. Například na základě četných žádostí jsme pro Vás připravili i připojištění amortizované hodnoty, tj. v případě totální škody na Vašem voze se už nebudete muset obávat vysokých ztrát. Pojišťovna Vám doplatí vše do ceny nového vozu.

Prodloužení záruční lhůty vozu

Také prodloužená záruka je formou pojištění, které Vás zbaví obavy o technický stav vozu až do stáří 5 let nebo nájezdu 150.000 km. Jen za pár korun tak získáte jistotu na Vašich cestách, ať jedete kamkoli. Související asistenční služby Vás v případě potřeby vždy bezpečně dopraví k nám nebo k nejbližšímu autorizovanému servisu SUZUKI.

Na podrobnosti se prosím ptejte našeho prodejního týmu.

Anketa

Víte co je technologie AllGrip?

Zobrazit výsledky

Loading ... Loading ...
Akce
Novinky
Zimní pneu zdarma 12. října 2016

Vážení zákazníci, i tento rok jsme pro Vás připravili zimu bez starostí. Pořiďte si nový vůz Suzuki S-Cross nebo Baleno a nemusíte se obávat nákladů na pořízení zimních pneumatik. Objednejte si některý z uvedených modelů po 12.10. a automaticky Vám jej vybavíme i sadou zimních pneumatik Firestone. Akce platí do vyprodání zásob nebo odvolání. Na kombinovatelnost […]

číst více
Narozeninová akce Autosalonu TERS 01. října 2016

Vážení zákazníci, Autosalon TERS slaví díky Vaší neutuchající přízni po celý říjen již 19. výročí prodeje vozů Suzuki a 27. narozeniny společnosti. A protože jste to Vy, kterým bychom chtěli za tuto přízeň poděkovat, připravili jsme pro Vás dárek v podobě karty CCS předplacené na 10.000,- Kč ke každému vozu Suzuki Vitara, který si v našem […]

číst více

© 2017 Suzuki TersSEO a tvorba webu by MEDIACENTRUM GROUP a.s.