O SUZUKI TERS

Autosalon SUZUKI TERS je nejstarším dealerem vozů značky SUZUKI v Praze.Nové a předváděcí vozy Suzuki, jejich kompletní záruční i pozáruční servis a bohatou nabídku originálních náhradních dílů a doplňků Suzuki Vám nabízíme již od roku 1997. Naše letité zkušenosti oceníte rovněž v oblastech leasingového nebo úvěrového financování, pojištění vozidel a mnoha dalších prodejních a poprodejních služeb spojených s nákupem Vašeho nového či použitého vozu. V případě nezbytných oprav Vám náš zkušený team pomůže s veškerým vyřizováním nezbytných formalit, nabídne Vám pomoc při jednání s pojišťovnami a finančními společnostmi a v případě potřeby Vám zapůjčí náhradní vůz, opět značky Suzuki.

Žijeme Suzuki!

Společnost Autosalon TERS, s.r.o. byla založena již v říjnu roku 1990. Jako mnoho jiných společností prošla evolucí a po krátké době, kdy se věnovala především elektrotechnickému oboru, se změnila v obchodní společnost, nejprve v oblasti maloobchodu a velkoobchodu s potravinami, později, v roce 1997, otevřela autosalon SUZUKI.

 

Protože není možné poskytovat plné a profesionální služby bez servisního zázemí, bezprostředně po otevření autosalonu začala společnost Autosalon TERS  nabízet rovněž kompletní servis novým i zánovním vozům Suzuki. Protože jen dobře servisovaný vůz s originálními náhradními a spotřebními díly může plně a bezchybně sloužit svým uživatelům, vybudoval Autosalon Suzuki Ters rovněž velmi komplexně vybavený a operativně fungující prodejní bod náhradních dílů a doplňků, kde zákazníci naleznou plný prodejní a poradenský servis.

 

Zlepšujeme naše služby

Od roku 2006 do roku 2009 prošel Autosalon Suzuki TERS rozsáhlými změnami souvisejícími s celkovou změnou ve značce Suzuki. Řadou postupných rekonstrukčních a modernizačních kroků byl celý areál společnosti přebudován a doplněn tak, aby poskytoval maximální možný komfort zákazníkům i zaměstnancům společnosti.

Ale ani nyní nekončíme se zlepšováním našich služeb. Stále pracujeme na drobných zlepšeních a vylepšováním fungování naší společnosti, aby se naši zákazníci mohli i do budoucna spolehnout na naše plné a bezchybné služby.

Jsme autosalon, který má rád auta a auta pro nás znamenají Suzuki.

Postoj k okolí

Autosalon Suzuki TERS se cítí být společensky odpovědnou firmou. Protože vnímáme potřeby našeho okolí, snažíme se být užitečnými a nápomocnými kde je to možné. Naše snaha vychází od drobných činností, jakými je třídění a recyklace odpadu či úklid a údržba okolí společnosti. Myslíme si, že každá snaha o lepší prostředí musí vycházet z konkrétních drobných kroků. Proto také naše společnost investovala a bude investovat prostředky do zateplování budov, technologické i uživatelské zabránění únikům tepla, šetření energiemi, ale rovněž topení pomocí tepelného čerpadla. Hledáme i další možnosti, jak co nejméně zatěžovat životní prostředí. Budete-li mít nápady či připomínky, rádi se necháme inspirovat.

Snažíme se být také prospěšní tam, kde je toho třeba. V rámci našich donátorských aktivit podporujeme například hipoterapeutický jezdecký oddíl JK-Počin z Dolních Počernic. Myslíme si, že práce pro děti, zvláště postižené, je velice obdivuhodná a důležitá. Ale i zdravé děti často potřebují vytvořit vhodné prostředí pro svůj vývoj. Proto se zapojujeme rovněž do dovybavování Základní školy v Dolních Počernicích.

Na světě jsou však rovněž země, které nejsou tak blahobytné, jako Česká republika. Proto se zapojujeme rovněž do sbírkových akcí pořádaných společností ADRA.

Nezapomínáme ani na automobilový svět a aktivně se zapojujeme do práce sdružení ACTA NON VERBA, o.p.s.. Podporujeme zmíněné sdružení zejména v kampani namířené proti billboardům, které dle našeho názoru nejen hyzdí městskou zástavbu i volnou krajinu a obírají nás o veřejný prostor, ale zároveň představují velké riziko pro motoristy jak odváděním pozornosti od řízení, tak přímým rizikem srážky. Proto Autosalon TERS nejen finančně podporuje aktivity sdružení ACTA NON VERBA, o.p.s., ale rovněž upustila od inzerce na těchto plochách.

Naše společnost zajisté nezmění Svět, ale alespoň jej může činit trochu lepším.

 

.

.

Evropský sociální fond


Praha & EU: Investujeme do vaší budoucnosti

 

 

 

.

.

.

Více o projektu se dozvíte u manažera projektu Ing. Aleše Trnky na info@suzuki-ters.cz


více novinek ze Suzuki TERS…

Anketa

Víte co je technologie AllGrip?

Zobrazit výsledky

Loading ... Loading ...
Akce
Novinky
Zimní pneu zdarma 12. října 2016

Vážení zákazníci, i tento rok jsme pro Vás připravili zimu bez starostí. Pořiďte si nový vůz Suzuki S-Cross nebo Baleno a nemusíte se obávat nákladů na pořízení zimních pneumatik. Objednejte si některý z uvedených modelů po 12.10. a automaticky Vám jej vybavíme i sadou zimních pneumatik Firestone. Akce platí do vyprodání zásob nebo odvolání. Na kombinovatelnost […]

číst více
Narozeninová akce Autosalonu TERS 01. října 2016

Vážení zákazníci, Autosalon TERS slaví díky Vaší neutuchající přízni po celý říjen již 19. výročí prodeje vozů Suzuki a 27. narozeniny společnosti. A protože jste to Vy, kterým bychom chtěli za tuto přízeň poděkovat, připravili jsme pro Vás dárek v podobě karty CCS předplacené na 10.000,- Kč ke každému vozu Suzuki Vitara, který si v našem […]

číst více

© 2017 Suzuki TersSEO a tvorba webu by MEDIACENTRUM GROUP a.s.