Narozeninová akce Autosalonu TERS

01. 10. 2016

Vážení zákazníci,

Autosalon TERS slaví díky Vaší neutuchající přízni po celý říjen již 19. výročí prodeje vozů Suzuki a 27. narozeniny společnosti. A protože jste to Vy, kterým bychom chtěli za tuto přízeň poděkovat, připravili jsme pro Vás dárek v podobě karty CCS předplacené na 10.000,- Kč ke každému vozu Suzuki Vitara, který si v našem autosalonu objednáte v průběhu října.

A tím naše narozeninová nabídka nekončí. Po celý říjen můžete rovněž požádat o mimořádnou nabídku financování objednaného vozu, kterou jsme pro Vás přichystali ve spolupráci s naším partnerem Moneta Auto.

Akce již není kombinovatelná s jinými akcemi či slevami vozů Autosalonu TERS, je však kombinovatelná s jakýmikoli centrálně vypsanými akcemi značky Suzuki. Karty CCS Vám budou distribuovány po ukončení akce od listopadu, resp. od listopadu s předáním nového vozu Suzuki Vitara. Nárok na kartu CCS není podmíněn odběrem jakéhokoli jiného produktu vyjma nového vozu Suzuki Vitara od naší společnosti.

Na další podrobnosti se prosím ptejte našich prodejců ZDE.

Těšíme se s Vámi na viděnou.

Váš tým Autosalonu TERS

Anketa

Víte co je technologie AllGrip?

Zobrazit výsledky

Loading ... Loading ...
Akce
Novinky
Zimní pneu zdarma 12. října 2016

Vážení zákazníci, i tento rok jsme pro Vás připravili zimu bez starostí. Pořiďte si nový vůz Suzuki S-Cross nebo Baleno a nemusíte se obávat nákladů na pořízení zimních pneumatik. Objednejte si některý z uvedených modelů po 12.10. a automaticky Vám jej vybavíme i sadou zimních pneumatik Firestone. Akce platí do vyprodání zásob nebo odvolání. Na kombinovatelnost […]

číst více
Narozeninová akce Autosalonu TERS 01. října 2016

Vážení zákazníci, Autosalon TERS slaví díky Vaší neutuchající přízni po celý říjen již 19. výročí prodeje vozů Suzuki a 27. narozeniny společnosti. A protože jste to Vy, kterým bychom chtěli za tuto přízeň poděkovat, připravili jsme pro Vás dárek v podobě karty CCS předplacené na 10.000,- Kč ke každému vozu Suzuki Vitara, který si v našem […]

číst více

© 2017 Suzuki TersSEO a tvorba webu by MEDIACENTRUM GROUP a.s.