Náhradní díly

Náhradní díly a příslušenství pro vozy Suzuki

Pro opravy a servis automobilů Suzuki dodáváme náhradní díly a příslušenství pro všechny modely. Autodíly i příslušenství zasíláme po celé České republice. S našimi pracovníky telefonicky, faxem či mailem upřesněte konkrétní náhradní díl a přibližně do dvou dnů jej máte připravený k vyzvednutí, případně jej zašleme dle Vašich požadavků poštou, obchodním balíkem nebo kurýrem na Vaši adresu.

Autodíly na všechny typy automobilů Suzuki

Náhradní díly pro autoservisy

Jste autoservis? Využijte naši podporu s výběrem náhradních dílů i technickou konzultační pomoc zdarma. Naši technici Vám ji rádi poskytnou v případě řešení opravy za použití odebraných dílů. Na Vaše nákupy originálních náhradních dílů a příslušenství Vám navíc poskytneme až 10% slevu v závislosti na jejich množství. Na konkrétní možnosti se ptejte našich pracovníků.

Prodej náhradních dílů velkoobchodům

Jste velkoobchod? Potřebujete-li jakýkoli originální náhradní díl nebo příslušenství na vozy Suzuki, obraťte se na naše pracovníky, kteří s Vámi domluví individuální odběrové podmínky podle Vašich potřeb.

Pro pomoc s výběrem autodílů Suzuki využívejte katalogy doplňků v sekcích jednotlivých automobilů, resp. kontaktujte přímo naše pracovníky odd. náhradních dílů na:

 

tel.: 281 932 360

mobil: 774 200 392

e-mail: dily@suzuki-ters.cz

Anketa

Víte co je technologie AllGrip?

Zobrazit výsledky

Loading ... Loading ...
Akce
Novinky
Zimní pneu zdarma 12. října 2016

Vážení zákazníci, i tento rok jsme pro Vás připravili zimu bez starostí. Pořiďte si nový vůz Suzuki S-Cross nebo Baleno a nemusíte se obávat nákladů na pořízení zimních pneumatik. Objednejte si některý z uvedených modelů po 12.10. a automaticky Vám jej vybavíme i sadou zimních pneumatik Firestone. Akce platí do vyprodání zásob nebo odvolání. Na kombinovatelnost […]

číst více
Narozeninová akce Autosalonu TERS 01. října 2016

Vážení zákazníci, Autosalon TERS slaví díky Vaší neutuchající přízni po celý říjen již 19. výročí prodeje vozů Suzuki a 27. narozeniny společnosti. A protože jste to Vy, kterým bychom chtěli za tuto přízeň poděkovat, připravili jsme pro Vás dárek v podobě karty CCS předplacené na 10.000,- Kč ke každému vozu Suzuki Vitara, který si v našem […]

číst více

© 2017 Suzuki TersSEO a tvorba webu by MEDIACENTRUM GROUP a.s.