Suzuki Vitara

 

Osvoboďte se a vystupte z davu!

Stejně jako si vybíráte cestu, po které se vydáte, chcete si zvolit i design svého vozu. Individualita nezná hranice. Vitara Vám umožní dosáhnout toho, po čem toužíte. Ať Vás zavede Vaše cesta kamkoli, ať jedete pro dálnici či městem nebo krajinou či sjedete ze zpevněných cest do lesa nebo mezi pole, všude Vám Vitara poskytne jistotu bezpečné jízdy. Nechcete se nechat omezovat pouze výrobní výbavou? Nenechte. Suzuki Vitara se Vám přizpůsobí množstvím barev, barevných kombinací, doplňků a doplňkových sad a mnoha dalšími prvky, které Vám umí poskytnout náš autosalon.

 Svoboda a komfort – kdykoli, kdekoli

Suzuki Vitara spojuje to nejlepší v jedno. Snadná ovladatelnostVitara střešní okno modelu Swift, robustní konstrukce a design modelu Grand Vitara, praktické rozměry modelu SX4 a nízké provozní náklady modelu S-Cross. taková je nová Vitara. Zvolte si výbavu, která Vám bude sedět nejvíce. Velké střešní okno Vám a Vašim blízkým poskytne spoustu světla a volnosti, velký zavazadlový prostor dovolí převézt cokoli potřebujete. Vitara je prostě vůz, ve kterém se snoubí styl i praktičnost, bohatost výbavy s rozumnou cenou, skvělé jízdní vlastnosti s šikovnou velikostí. Omezení padají také s jedinečným náhonem AllGrip. Při jízdě po silnici Vám dodá jízdní jistoty základního režimu Auto nebo sportovní charakter režimu Sport. Chystáte se vyjet mimo zpevněné silnice? Využijte režim Snow, který se skvěle hodí na jakýkoli sypký či kluzký povrch. A když by Vám ani to nestačilo, máte v zásobě ještě režim Lock, který rozdělí výkon v poměru 50/50 mezi obě nápravy a poskytne Vám maximální předvidatelnost chování vozu na nezpevněném povrchu. V kombinaci s asistenty rozjezdu do kopce a sjíždění svahu tak máte k dispozici parťáka opravdu do každé situace.

Svezení je radost

Vitara na silnici 1Řízení Suzuki Vitara je opravdovou radostí. Motory 1,6 poskytují dostatečný výkon i pro svižnou jízdu na dálnici, ale ještě lepší je vyjet na klikaté silnice nižších tříd, kde se plně projeví nejen výkon, ale i skvělé jízdní vlastnosti. Osvobozující pocit umocní tichý interiér, který umožní v kombinaci s kvalitním audiosystémem vychutnat Vaši oblíbenou hudbu. Zážitek dotvoří precizní zpracování interiérů i luxusní lakované povrchy či kožené a semišové ergonomické sedačky nebo výkonné led diodové potkávací světlomety, které poskytnou příjemné osvětlení každé Vaší cesty.
Nová Suzuki Vitara je prostě jedinečná. Nehraje si na skvělé auto. Prostě jím je.
Anketa

Víte co je technologie AllGrip?

Zobrazit výsledky

Loading ... Loading ...
Akce
Novinky
Zimní pneu zdarma 12. října 2016

Vážení zákazníci, i tento rok jsme pro Vás připravili zimu bez starostí. Pořiďte si nový vůz Suzuki S-Cross nebo Baleno a nemusíte se obávat nákladů na pořízení zimních pneumatik. Objednejte si některý z uvedených modelů po 12.10. a automaticky Vám jej vybavíme i sadou zimních pneumatik Firestone. Akce platí do vyprodání zásob nebo odvolání. Na kombinovatelnost […]

číst více
Narozeninová akce Autosalonu TERS 01. října 2016

Vážení zákazníci, Autosalon TERS slaví díky Vaší neutuchající přízni po celý říjen již 19. výročí prodeje vozů Suzuki a 27. narozeniny společnosti. A protože jste to Vy, kterým bychom chtěli za tuto přízeň poděkovat, připravili jsme pro Vás dárek v podobě karty CCS předplacené na 10.000,- Kč ke každému vozu Suzuki Vitara, který si v našem […]

číst více

© 2017 Suzuki TersSEO a tvorba webu by MEDIACENTRUM GROUP a.s.