SUZUKI SX4

Suzuki SX 4Suzuki SX4 s pohonem dvou kol i 4x4

Pohon dvou i čtyř kol v jednom – základní charakteristikou nové Suzuki SX4 4x4 je možnost volby mezi 2WD a 4WD pohonem. Suzuki SX4 spojuje sportovní geny dynamických kompaktů Suzuki s vyspělou technologií legendární Grand Vitary. Už nemusíte volit mezi skvělou ovladatelností ve městě, rychlostí na dálnici nebo dokonalým překonáváním nástrah přírody mimo zpevněné komunikace. Existuje univerzální řešení překračující hranice a bořící mýty – Suzuki SX4.

Suzuki SX 4Pohybujete se především po městě? Pak nejspíš zvolíte výbavy s předním náhonem. Vyrážíte rádi do přírody? Pak sáhněte po vzhledově „drsnější“ Suzuki SX4 4x4. Dáváte přednost vitální červené, praktické stříbrné, elegantní černé či zcela jiné barvě? Stačí si vybrat. Máte raději benzín nebo naftu? I tady můžete volit – mezi motory 1,5 l VVT, 1,6 l VVT a 2,0 l DDiS.

Jak poznáte komfort? Jednoduše! Svezte se novou Suzuki SX4! Disponuje elegantním, účelným a ergonomicky řešeným prostorem pro cestující, pohodlnými sedadly a dostatkem místa ve všech směrech. Za volantem jistě oceníte možnost regulace audio soustavy na příčce volantu a intuitivní rozmístění dalších ovládacích prvků ve Vašem dosahu. Precizní dílenské zpracování kvalitních materiálů je jen logickým pokračováním hýčkání posádky.

Interiér Suzuki SX 4

Interiér ihned prozradí, kde má kořeny. Pohodlné nastupování všech cestujících a usednutí do výše položených sedaček než je zvykem s ideálním výhledem z vozu ukazuje na SUV. Útulností, pohodlím a ergonomií je Suzuki SX4 vzorovým rodinným vozem všech věkových kategorií. Variabilita zadních sedadel dělených v poměru 60 : 40 spolu s velkým zavazadlovým prostorem vytvářejí ideální podmínky pro transport nadměrně velkých předmětů. Cyklistická kola nebo třeba kánoe bezpečně převezete upevněné ke střešním ližinám, které jsou součástí standardní výbavy řady GL/AC Plus a GLX. Cena Suzuki SX4 tedy plně odpovídá jeho schopnostem a kvalitám o kterých svědčí také pozitivní recenze vozu na internetu. Ceny jednotlivých vozů se liší podle výbavy.

Suzuki SX 4Suzuki SX4 zvládá jízdu ve městě i v terénu

A protože jízda terénem je přeci jen divočejší, je také celý interiér designově a materiálově koncipován s ohledem na maximální ochranu posádky, která má dále k dispozici výškově stavitelné opěrky hlavy, bezpečnostní pásy s předpínači a systém airbagů. Základním prvkem pasivní bezpečnosti je celková konstrukce vozu – především tuhá samonosná karoserie a speciálně pro Suzuki SX4 vyvinutý systém zavěšení kol opatřených kotoučovými brzdami s vnitřním chlazením na přední nápravě.

Výběr nového vozu

Suzuki SX 4

Výběr nového rodinného auta není jen o pocitech, ale i o kladených nárocích. Můžete se spolehnout, že s Suzuki SX4 se k Vám dostávají nejmodernější technologie SUZUKI, podpořené dlouholetými zkušenostmi z oblasti 4x4 a SUV. Jestli zvolíte pohon dvou nebo čtyř kol je čistě na Vás. V hustém městském provozu je dnes kompaktnost a přitom robustnost vnějších rozměrů a zároveň maximální vnitřní prostor pro posádku a zavazadla nezbytností. V Suzuki SX4 máte navíc vyšší posez v pohodlných a ergonomických sedadlech a tím lepší přehled o dění mimo vozidlo, bohatou bezpečnostní výbavu a komfortní interiér. Přejeme Vám hodně radosti z nové Suzuki SX4.

Technická specifikace a informace o voze Suzuki SX4

Všechny vozy Suzuki:

Anketa

Víte co je technologie AllGrip?

Zobrazit výsledky

Loading ... Loading ...
Akce
Novinky
Zimní pneu zdarma 12. října 2016

Vážení zákazníci, i tento rok jsme pro Vás připravili zimu bez starostí. Pořiďte si nový vůz Suzuki S-Cross nebo Baleno a nemusíte se obávat nákladů na pořízení zimních pneumatik. Objednejte si některý z uvedených modelů po 12.10. a automaticky Vám jej vybavíme i sadou zimních pneumatik Firestone. Akce platí do vyprodání zásob nebo odvolání. Na kombinovatelnost […]

číst více
Narozeninová akce Autosalonu TERS 01. října 2016

Vážení zákazníci, Autosalon TERS slaví díky Vaší neutuchající přízni po celý říjen již 19. výročí prodeje vozů Suzuki a 27. narozeniny společnosti. A protože jste to Vy, kterým bychom chtěli za tuto přízeň poděkovat, připravili jsme pro Vás dárek v podobě karty CCS předplacené na 10.000,- Kč ke každému vozu Suzuki Vitara, který si v našem […]

číst více

© 2017 Suzuki TersSEO a tvorba webu by MEDIACENTRUM GROUP a.s.