Suzuki Jimny

Více než třicetiletá tradice vývoje a výroby vozidel s Suzuki pohonem kol 4X4 je dostatečnou zárukou vysoké kvality a odolnosti terénních modelů. Za tuto dobu si off-roady SUZUKI získaly miliony spokojených zákazníků na celém světě. Předchůdce současného Jimnyho, legendární Suzuki Samurai po dlouhá léta dominoval bezkonkurenčně v kategorii lehkých off-roadů. Doslova a do písmene byl nepřekonatelný v pracovním nasazení i v těch nejtěžších a nejtvrdších terénních podmínkách a přitom zůstal spolehlivý a vzácně „nenáročný.“

Nový Suzuki Jimny je jeho více než důstojným nástupcem. Ke všem výše zmiňovaným vlastnostem přidává i elegantní a kompaktní vzhled své karoserie. Nový vysoce funkční interiér nyní zcela odpovídá standardům kladeným na osobní automobily této třídy. Atraktivní vzhled, elegantní interiér a vylepšené jízdní vlastnosti na silnici zaručují, že Suzuki Jimny dokáže být nejen spolehlivým a výkonným pracovním vozem v těžkých terénních podmínkách jak velí tradice, ale i ideálním společníkem zvládajícím díky svým vlastnostem všechny nástrahy městské „džungle“.

V posledních letech se na silnicích objevuje čím dál tím více tzv. „off-roadů“. Jinými slovy, tato auta se jako terénní svým vzhledem pouze tváří. Pokud však potřebujete opravdu výkonný vůz.

Podívejte se na Suzuki Jimny „odspodu“

Jen tak tak nejlépe odhalíte, v čem jsou jeho přednosti oproti konkurenci. 100% off-road se od všech náhražek

odlišuje těmito identifikačními znaky: Základem je pevný žebřinový rám, který propůjčuje vozu díky své tuhosti mimořádné jízdní vlastnosti v tom nejnáročnějším terénu, ale zároveň, jak vychází z logiky konstrukce, zabezpečuje modelu Jimny i neobyčejnou odolnost a životnost při použití v těch nejtěžších podmínkách.

Přiřaditelný pohon 4X4

Přitom sehrává důležitou roli jako podstatný prvek pasivní bezpečnosti. Přiřaditelný pohon 4X4 ponechává zcela na vás rozhodnutí, kdy je a kdy není nutné být „pevně na všech čtyřech“. Díky tomu a ne „automatice“, kterou není možné mít pod plnou kontrolou jste schopni bez problémů zdolávat těžký terén v pracovním nasazení. V zimě pak snadno překonáte závěje na neprotažených silnicích cestou k domovu. Pokud se však chcete dostat kamkoli si usmyslíte, máte s Suzuki Jimny stále ještě k dispozici přídavnou redukční převodovku. Pro vaši cestu stále vpřed a přitom s jistotou tak Jimny díky své technické výbavě splňuje všechny předpoklady. Cena automobilu Suzuki Jimny tedy plně odpovídá jeho schopnostem a kvalitám o kterých svědčí také pozitivní recenze Suzuki Jimny na internetu.

Doslova legendární „vlastnosti“ vozu Suzuki Jimny v pracovním a terénním nasazení vozu i při jeho cestách městskou „džunglí“ byly doposud spojeny s jednou benzínovou pohonnou jednotkou. Zážehový čtyřválec o zdvihovém objemu 1 328 cm2 s elektronicky řízeným vstřikováním paliva svým výkonem 62,5 kW a točivým momentem 110 Nm propůjčuje 1 060 kg vážícímu vozu dostatečnou dynamiku při provozu na silnici a skrývá značné výkonové rezervy pro pohyb v náročném terénu, tak typický pro Suzuki Jimny.

Technická specifikace a informace o voze Suzuki Jimny

Objednejte si zkušební jízdu v Suzuki Jimny

 

Všechny vozy Suzuki:

Anketa

Víte co je technologie AllGrip?

Zobrazit výsledky

Loading ... Loading ...
Akce
Novinky
Zimní pneu zdarma 12. října 2016

Vážení zákazníci, i tento rok jsme pro Vás připravili zimu bez starostí. Pořiďte si nový vůz Suzuki S-Cross nebo Baleno a nemusíte se obávat nákladů na pořízení zimních pneumatik. Objednejte si některý z uvedených modelů po 12.10. a automaticky Vám jej vybavíme i sadou zimních pneumatik Firestone. Akce platí do vyprodání zásob nebo odvolání. Na kombinovatelnost […]

číst více
Narozeninová akce Autosalonu TERS 01. října 2016

Vážení zákazníci, Autosalon TERS slaví díky Vaší neutuchající přízni po celý říjen již 19. výročí prodeje vozů Suzuki a 27. narozeniny společnosti. A protože jste to Vy, kterým bychom chtěli za tuto přízeň poděkovat, připravili jsme pro Vás dárek v podobě karty CCS předplacené na 10.000,- Kč ke každému vozu Suzuki Vitara, který si v našem […]

číst více

© 2017 Suzuki TersSEO a tvorba webu by MEDIACENTRUM GROUP a.s.