Automobily Suzuki

Prodáváme kompletní řadu automobilů Suzuki za nejlepší ceny. Všechny vozy nabízíme v různých výbavách s motory podle Vašeho přání. Provádíme také servis automobilů Suzuki a prodáváme náhradní díly na všechny modely.

 

Suzuki Baleno

Prostor, výbava, design a ještě mnohem víc najdete v novince na trhu, modelu Baleno. Pod jménem Suzuki Baleno je ukryto jedinečné auto, které navazuje na legendární model stejného jména. Co zůstává jsou nadčasové hodnoty, co je nové jsou technologie a design. Můžete se tak spolehnout na to nejlepší.
Detail

Suzuki Vitara

Zcela jedinečné SUV odkazující svými geny k legendárnímu modelu Grand Vitara. Pod jménem Suzuki Vitara dodává všem uživatelům pocit svobody i výjimečnosti, umožňuje brázdit ulice měst i cesty volnou přírodou, poskytuje Vám i Vašim spolujezdcům komfort i bezpečí.
Detail

Suzuki S-Cross

Nekompromisní cross over Suzuki S-Cross je konečně tady. Už nemusíte volit mezi skvělými jízdními vlastnostmi, chytlavým designem, dostatkem prostoru, výkonem motoru a praktičností. Nyní vše v jednom nabízí jedinečný Suzuki S-Cross. Ať jedete do přírody nebo do města, po dálnici nebo polní cestou, tam všude je jako doma.
Detail

Suzuki Jimny

Třicet let vývoje Jimnyho je znát na novém modelu. Nahrazuje svého předchůdce Suzuki Samurai. Pohon 4X4 je zárukou kvality a odolnosti terénních modelů.
Detail

Suzuki Celerio

Malé ale prostorné, nízká spotřeba ale dostatek výkonu, ohledy k okolí ale svébytnost stylu a pohodlí. To vše a mnohem více jen tu s novým Suzuki Celerio.
Detail

Prodejci vozů Suzuki

Anketa

Víte co je technologie AllGrip?

Zobrazit výsledky

Loading ... Loading ...
Akce
Novinky
Zimní pneu zdarma 12. října 2016

Vážení zákazníci, i tento rok jsme pro Vás připravili zimu bez starostí. Pořiďte si nový vůz Suzuki S-Cross nebo Baleno a nemusíte se obávat nákladů na pořízení zimních pneumatik. Objednejte si některý z uvedených modelů po 12.10. a automaticky Vám jej vybavíme i sadou zimních pneumatik Firestone. Akce platí do vyprodání zásob nebo odvolání. Na kombinovatelnost […]

číst více
Narozeninová akce Autosalonu TERS 01. října 2016

Vážení zákazníci, Autosalon TERS slaví díky Vaší neutuchající přízni po celý říjen již 19. výročí prodeje vozů Suzuki a 27. narozeniny společnosti. A protože jste to Vy, kterým bychom chtěli za tuto přízeň poděkovat, připravili jsme pro Vás dárek v podobě karty CCS předplacené na 10.000,- Kč ke každému vozu Suzuki Vitara, který si v našem […]

číst více

© 2017 Suzuki TersSEO a tvorba webu by MEDIACENTRUM GROUP a.s.