SUZUKI TERS - Prodej a servis automobilů Suzuki

Nejstarší prodejce vozů Suzuki v Praze

Jsme nejstarším dealerem vozů značky SUZUKI v Praze. Společnost Autosalon TERS, s.r.o. vznikla již v roce 1990 a od roku 1997 Vám nabízí nové i starší automobily Suzuki, jejich kompletní záruční i pozáruční servis a bohatou nabídku originálních náhradních dílů a doplňků.

Jsme společnost, která „Žije Suzuki!“

Nikdy nekončíme se zdokonalováním našich služeb. Stále pracujeme na drobných zlepšeních  fungování naší společnosti, aby se všichni zákazníci mohli i do budoucna spolehnout na naše plné a bezchybné služby. Protože prodejem vozu u nás péče a zájem o potřeby zákazníka nekončí, ale začíná. Autosalon SUZUKI TERS se těší na Vaši návštěvu.

Pojištění automobilů

Nabízíme kompletní pojištění automobilů od předních pojišťoven na našem trhu. Nabídneme Vám pomoc při jednání s pojišťovnami při uzavírání smlouvy i v případě potřeby likvidace pojistné události. Rádi Vám zapůjčíme náhradní auto po dobu opravy nebo servisu Vašeho vozu. Jsme smluvní servis předních pojišťoven, vyřízení pojistných událostí je u nás rychlé a bezproblémové.

Financování

Naše bohaté zkušenosti oceníte v oblastech leasingového nebo úvěrového financování, a to jak se značkovým financováním Suzuki finance, tak prostřednictvím našich dalších partnerů. Pro každého hledáme nejvýhodnější způsob financování. Snažíme se, aby naši zákazníci zaplatili opravdu jen to, co je nezbytné. Možnosti finančních společností s Vámi detailně projdeme a Vy zvolíte tu, která Vám nejlépe vyhovuje.

Servis a náhradní díly

Provádíme záruční i pozáruční servis a prodáváme náhradní dily na vozy SUZUKI všech modelů a roků výroby. V případě nezbytných servisních oprav Vám náš zkušený team pomůže s veškerým vyřizováním nezbytných formalit. Doporučíme Vám rozsah servisu a náhradní díly s přihlédnutím k Vašemu způsobu používání vozu. S našimi pracovníky můžete konzultovat Vaše případné dotazy či problémy kdykoli to potřebujete.

Ojeté a použité automobily

Prodáváme i prověřená auta SUZUKI – především naše předváděcí a referentská vozidla. Využít můžete i mnoha dalších prodejních a poprodejních služeb spojených s nákupem Vašeho staršího ojetého vozu Suzuki. Prodej Suzuki je naší specialitou, nezávisle na tom jedná-li se o nový, nebo ojetý automobil. Chcete-li mít jistotu o voze Suzuki, který se chystáte zakoupit v autobazaru, stavte se na prohlídku. Zkušení technici Vám zjistí jeho stav.

 

 

Suzuki Vitara

SUV, které nezklame

Suzuki Vitara je vůz, který Vás bude bavit. Jedinečný pohon 4x4, SUV vlastnosti vozu, tradiční spolehlivost a skvělé jízdní vlastnosti Vám umožní jet opravdu kdykoli, kamkoli. Nechte se unést kvalitou, která stojí za to.

Suzuki S-Cross

Nekompromisně rodinný crossover.

Nový Suzuki S-Cross Vás nezklame v žádné situaci. Ať už potřebujete rychle překonávat dálniční kilometry, nebo se proplést džunglí města. V každé situaci Vás S-Cross podrží, dodá jistotu na nezpevněných cestách a dovolí Vám jít za hranice každodennosti.

Suzuki Swift

Osobnost, která dozrála.

Swift neztratil nic – ani radost z pohybu ani sportovního ducha. Má mladší vzhled, ale jeho zkušenosti mu mohou ostatní jen závidět. Individualita, které záleží na okolí. Týmový hráč, který vás podrží. To je Suzuki Swift.

 

Suzuki Jimny

Legenda terénu

Vůz, který nic nezastaví. Ať jedete do divočiny nebo do města, ať se brodíte blátem lesní cesty, závějemi u horské chaty nebo projíždíte rozbitými cestami postranních ulic měst, ničeho se nemusíte bát, máte-li Suzuki Jimny – legendární vůz do každého terénu.

Suzuki Celerio

Městský suverén

Nový model v nabídce Suzuki představuje skvělou volbu pro všechny, kteří hledají malé úsporné městské auto. S přehledem si poradí s křivolakými ulicemi, zaveze Vás na výlet nebo dovolenou, budete si jej moci „ochočit“ při dojíždění do práce.

Suzuki Baleno

Malý velký vůz

Značka SUZUKI stále pracuje na tom, aby Vám mohla přinášet něco nového. A proto přišla s novým, neotřelým modelem Baleno, který  navazuje na legendární vůz 90. let. Posouvá jej technologiemi a jízdními vlastnostmi do současnosti, ale pohodlím a prostorem navazuje.

 

Novinky z autosalonu

23.07.2015   Vážení zákazníci, naše společnost pro vás připravila opět něco nového. Zajisté víte, že vozy Suzuki Vitara, S-Cross a Baleno jsou již vybavovány klimatizací s médiem R1234yf, kterým budou plněny všechny nově uváděné modely Suzuki. Naše společnost proto zařadila do své nabídky možnost kontroly a doplnění média a mazacího oleje v tomto typu klimatizace. Tento úkon je na objednávku, a proto v případě zájmu neváhejte kontaktovat naše servisní techniky a objednat tuto službu včas před odjezdem na dovolenou. 

Váš tým Autosalonu TERS 

 .

Operační program Praha – Adaptabilita.

Jsme hrdí na to, že tento projekt s názvem „TERS STARS: Inovativní systém rozvoje klíčových kompetencí zaměstnanců společnosti TERS spol. s.r.o.“ s registračním číslem CZ.2.17/1.1.00/33082 byl uznán hodným podpory z Operačního programu Praha – Adaptabilita. Realizován byl v letech 2010 – 2013.

.

.

Evropský sociální fond


Praha & EU: Investujeme do vaší budoucnosti

 

 

Více o projektu se dozvíte u manažera projektu Ing. Aleše Trnky na info@suzuki-ters.cz

více novinek z Autosalonu SUZUKI TERS…

Anketa

Víte co je technologie AllGrip?

Zobrazit výsledky

Loading ... Loading ...
Akce
Novinky
Zimní pneu zdarma 12. října 2016

Vážení zákazníci, i tento rok jsme pro Vás připravili zimu bez starostí. Pořiďte si nový vůz Suzuki S-Cross nebo Baleno a nemusíte se obávat nákladů na pořízení zimních pneumatik. Objednejte si některý z uvedených modelů po 12.10. a automaticky Vám jej vybavíme i sadou zimních pneumatik Firestone. Akce platí do vyprodání zásob nebo odvolání. Na kombinovatelnost […]

číst více
Narozeninová akce Autosalonu TERS 01. října 2016

Vážení zákazníci, Autosalon TERS slaví díky Vaší neutuchající přízni po celý říjen již 19. výročí prodeje vozů Suzuki a 27. narozeniny společnosti. A protože jste to Vy, kterým bychom chtěli za tuto přízeň poděkovat, připravili jsme pro Vás dárek v podobě karty CCS předplacené na 10.000,- Kč ke každému vozu Suzuki Vitara, který si v našem […]

číst více

© 2017 Suzuki TersSEO a tvorba webu by MEDIACENTRUM GROUP a.s.